• Ogłoszenie:

programy do nagrywania głosu z podkładem

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

programy do nagrywania głosu z podkładem

Postprzez UNS 06 Lis 2005, 13:51

reklama
szukam programu aby móc nagrywać głos ale bez bitu w tle, a chce słyszeć bit...
UNS
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 06 Lis 2005, 13:44
Miejscowość: Eudezet



Postprzez odin 06 Lis 2005, 14:14

Ymmm ?...
Wiesz co zrobimy tak: Ja Ci tutaj opiszę jedną z metod a Ty mi powiesz czy o to Ci chodzi, bo cięzko jest się z tego domyśleć na czym CI tak naprawdę zależy.

W cool edit pro, jak i innych edytorach możesz nagrać sampel z mikrofonu, i niech będzie to Twój głos. Później zapisujesz go do pliku, i otwierasz nie w edytorze dzwięku ( zakłądki w CEP - niekawie im się ten skrót ułożył :) ), a w zarządzaniu utworem i umieszczasz tam Swe nagranie w posiaci pewnego prostokoncika, a jednym z dostępnych kanałó dzwięku.
Póxniej przenosisz utwór z jakim chcesz słyszeć głos do tej samej zakłądki, lec kanał niżej ( dokłądnie pod samplem Twego głosu ). Naciskasz Play, i tada, Głos jak i utwór poniżej lecą w tym samym momęcie. Póxniej możesz redukowac głośność jednego jak i drugiego kanału, zsynchronizować głos z utworem, ale to już okienku edycji. Dużo możliwości.

Jak mniemam za pomocą wielu programów będziesz mógł osiągnąć podobny efekt. Wpisz w wyszukiwarce edytor dzwiękowy, lub coś podobnego i postaraj się cos wykombinować :)
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez UNS 06 Lis 2005, 14:27

ale ja chce nagrywać głos pod gotowy bit ajak to robie to mi głos i bit nachodzi na siebie aj a chce mieć je oddzielnie...
UNS
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 06 Lis 2005, 13:44
Miejscowość: Eudezet



Postprzez odin 06 Lis 2005, 14:50

Napisałem wyżej, Nagraj głos, przełącz go na kanał 1, Swój "bit" na kanał drugi, i tyle. Jeśli jest Ci ciężko, załóż sobie słuchawki tak aby mikrofon nie wychwycił dzwięku melodi, nagraj głos wedle rytmiki z utworem, a póxniej przeprowadź operacię którą podałem wyżej. To jest naprawde proste :lol:
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez PNTP 14 Lis 2005, 00:51

puśc sobie bit z oddzielnego zródla nie z komputera , włącz jakiś edytor .polece Sound Forge 6.0 ,naciśniej record i ciśnij zwrote ,potem nagrany wokal zapisz sobie w niewiem w co tam wolisz . i już ,masz wokal , no a jeśli chcesz mieć odzdzielnie . to w sound forge wes otwórz bit do którego nagrywales z innego zródla , i otwórz tez wokal który nagrałeś , masz dwa okienka . i baw sie do woli bo oprogramowanie ze stajni Sonic Foundry daje naprawde wiele możliwości ,pozdrawiam
LOS ZASKOCZYŁ.CIOS ZAMROCZYŁ.GLEBA.POTRZEBA POMOCY A TU ZAWIÓDL KOLEGA.TO GO J3BAC
Awatar użytkownika
PNTP
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 15 Wrz 2005, 18:33
Miejscowość: SUSZ
Pochwały: 1




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości