

Nie.varex napisał(a):czy istnieje jakis sposob zeby wydobyc ten plik, nawet gdyby mial on byc uszkodzony
Nie.varex napisał(a):czy istnieje jakis sposob zeby wydobyc ten plik, nawet gdyby mial on byc uszkodzony

Użytkownicy przeglądający to forum: geekstation, Winston134 oraz 45 gości