• Ogłoszenie:

Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Postprzez Pawlak093 21 Lip 2020, 01:37

reklama
Cześć.

Próbuję otworzyć aplikację (starą z 2007r) i nie mogę ponieważ wyskakuje to okno z informacją od adobe z którą nic nie mogę zrobić.

Image

Próbowałem otworzyć ze zgodnością win 7,8 itp ale nie działa.
Pawlak093
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 21 Lip 2020, 01:36



Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Postprzez Garu 21 Lip 2020, 09:11

Spróbuj otworzyć za pomocą adobe portable.
Jazda na tym polega - https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
Klikasz w FP Archive (Released 06/09/2020) Flash Player 32.0.0.387 (425 MB) - pobierasz byle gdzie i wypakowujesz.
Image

Właśnie ten dokładnie pliczek AFP otwierasz. Wyślij na pulpit albo jak. Nie inny, tylko ten i z menu plik wybierz "Otwórz" - przeglądaj i znajdujesz aplikację tak, jak ja gierkę swf. Swoją drogą adobe niedługo skończy z flash playerem całkiem i trzeba już zrobić sobie zapas choćby na dysku google.
Image

Gdy babcia zechce grać w kulki, to przynajmniej nie powiesz jej, że wyginęły.
Co do Twojej aplikacji, to nie wiem, czy w ten sposób otworzy się.

Co do PPAPI - http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager02.html
Co do starej aplikacji, to bez starych visual C++ i directxa 9,29 redist - nawet nie powinna ruszyć, a ten directx 9,29 normalnie się nie instaluje. Pobiera się do utworzonego folderu z programosy, wypakowuje i w trybie zgodności uruchamia DXSETUP.exe. To tylko dołożenie bibliotek dźwięku i obrazu - nie zakłóca directxa 12. Na Windows 10 trzeba się nagimnastykować, ale warto, warto dla starych gier, emulatorów itp. Po synchronizacji directxa wyrzuca ten nowy folder ze wszystkim.

Powodzenia - oby udało się!

Autor postu otrzymał pochwałę
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Postprzez Pawlak093 21 Lip 2020, 12:50

Aplikacja nie jest w formacie swf tylko exe. Nie mogę jej otworzyć za pomocą programu adobe flash player tak jak mi powiedziałeś.
Nie jest to gra tylko jakieś kursy angielskiego. English grammar in use
Uploaduję plik (obraz iso), jeżeli miałbyś możliwość pobrać, sprawdzić będę wdziećzny.

https://drive.google.com/file/d/1y0hJX9W3ESsJWx5n2Zc5azrEmn8P7qJc/view
Pawlak093
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 21 Lip 2020, 01:36



Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Postprzez Garu 21 Lip 2020, 15:52

Widzę, że jest to ISO - więc rufusem zrób bootowalny obraz iso i jak ustawisz bootowania z pendrive, to uruchomisz instalator.
Wypakowałem iso i w nim widzę, ze ma w sobie adobe flash. Sprawdziłem instalator na virus total online - czysty.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Ustawienia programu adobe flash player - magazyn lokalny

Postprzez Pawlak093 21 Lip 2020, 19:31

Odpalam iso za pomoca alkohola 120, Program zainstalowalem tylko nie moge otworzyc bo wyskakuje to od adobe i nie moge nacisnac zezwol czy odmow tak jak na zdjeciu.
Pawlak093
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 21 Lip 2020, 01:36




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości