• Ogłoszenie:

Szukam tytułu pewnego filmu

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Szukam tytułu pewnego filmu

Postprzez blanka_g_j 21 Gru 2011, 00:12

reklama
Witam, mam ogromna prosbe o pomoc w znalezieniu tytulu filmu: jest to opowiesc doroslego mezczyzny -pisarza- ktory cofa sie wspomnieniami do lat dziecinstwa gdzie w czasie wakacji, razem z grupa chlopcow, jego przyjaciol, wyruszaja aby odnalezc zaginionego chlopca a wlasciwie jego zwloki. Film opowiada o wydarzeniach z lat 50 - 60 w ameryce. Z gory dziekuje za pomoc :)
blanka_g_j
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Gru 2011, 00:01



Szukam tytułu pewnego filmu

Postprzez cmatix 26 Gru 2011, 02:45

Witam
Poszukuje tytuł filmu gdzie główna role gra Ryan Reynolds.
Pamietam tylko kawałek filmu że on znajduje sie u rodzinki na święta chyba za kase czy jakiś układ i tampoznaje taka dziewczyne ( blondyna) w której sie zako@@@e a ona w nim i na koniec przyjezdza niespodziewanie bardzo bogata przyszla żona z rodzicami
Film coś z fabułą świiąteczna

Może ktoś pomoże
cmatix
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 26 Gru 2011, 02:41



Szukam tytułu pewnego filmu

Postprzez Mikou@j 26 Gru 2011, 10:54

ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Szukam tytułu pewnego filmu

Postprzez cmatix 26 Gru 2011, 12:55

Troszki namieszałem ale ci aktorzy sa troszke podobni chodziło o Ben Affleck film Przetrwac Święta utwór Jose Feliciano - Feliz Navidad
Dziekuje wszystkim za wspieranie w poszukiwaniu , wczoraj do 2 w nocy szukałem

dzieki za przedmówce na naprowadzenie na dobry film mimo mojej łamigówki
cmatix
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 26 Gru 2011, 02:41



Poprzednia

Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości