• Ogłoszenie:

Szukam piosenki gdzie facet spiewa z dziecmi zna ktos??

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Szukam piosenki gdzie facet spiewa z dziecmi zna ktos??

Postprzez LinkinPark94 13 Lip 2011, 23:10

reklama
szukam pewnej piosenki nie znam tytulu a tym bardziej wykonawcy, ale moze to wam cos powie. spiewa to pewien facet chyba z jakimis dziecmi to jest stara piosenka moze puszczana w radiu kiedys ale ten facet ma glos cos chyba podobny do wokalisty P.O.D. albo do Mike Shinoda jak jeszcze do LP nie nalezal aaa... i zapomnialam dodac ze pamietam melodie ale slow nie za bardzo, bo to juz dawno sluchalam na kasecie jak jeszcze plyt nie bylo hehe;))) kojarze ze w tej piosence lecialy chyba slowa for you;)) albo pay for you cos takiego prosze pomocy! ten gościu tak jakby rapowal i byl mlody normalnie istnie podobny glos do mike'a z lp ale nie wiem czy to on bo szukalam wszedzie i nie mam juz sil. tam napewno spiewaly dzieci czy tam chorek kurcze jakbym mogla to bym chetnie zanucila melodie , bo pamietam a ze slow to tylko i to jeszcze pewna nie jestem czy bylo cry for you czy pay for you czy cos takiego i jakies what about chyba prosze pomocy szukam jej juz dosc dlugo :(
LinkinPark94
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 13 Lip 2011, 22:44



Szukam piosenki gdzie facet spiewa z dziecmi zna ktos??

Postprzez vvilldare 14 Lip 2011, 09:48

Image
Awatar użytkownika
vvilldare
~user
 
Posty: 910
Dołączenie: 14 Wrz 2005, 17:18
Pochwały: 149




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość