Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- przywrocenie systemu w win98
przez bartlomeo 05 Kwi 2007, 22:01
- 17 Odpowiedzi
- 3330 Wyświetleń
- Ostatni post przez CzarekJ
17 Kwi 2007, 20:32
-
- z płytą dvd-rw
przez banior 17 Kwi 2007, 17:53
- 7 Odpowiedzi
- 2683 Wyświetleń
- Ostatni post przez DeadOrAlive
17 Kwi 2007, 18:57
-
- napęd dvd- rom
przez Dorian_VeB 14 Lut 2007, 22:32
- 9 Odpowiedzi
- 2719 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dorian_VeB
17 Kwi 2007, 18:42
-
- dziwne logowanie...
przez darkhijacker 17 Kwi 2007, 09:35
- 4 Odpowiedzi
- 1805 Wyświetleń
- Ostatni post przez darkhijacker
17 Kwi 2007, 10:20
-
- rundll32 problem z vista
przez NERON 17 Kwi 2007, 08:55
- 5 Odpowiedzi
- 1544 Wyświetleń
- Ostatni post przez NERON
17 Kwi 2007, 10:04
-
- windows 98- stan wstrzywmania
przez Budosz 16 Kwi 2007, 20:02
- 0 Odpowiedzi
- 894 Wyświetleń
- Ostatni post przez Budosz
16 Kwi 2007, 20:02
-
- xp się nie włącza
przez blast 14 Kwi 2007, 22:42
- 7 Odpowiedzi
- 1794 Wyświetleń
- Ostatni post przez blast
16 Kwi 2007, 17:01
-
- biblioteka dll
przez Cza_rny 12 Kwi 2007, 09:02
- 5 Odpowiedzi
- 1934 Wyświetleń
- Ostatni post przez Leon$
16 Kwi 2007, 16:26
-
- resetowanie sie windowsa
przez Ronnii 15 Kwi 2007, 23:17
- 3 Odpowiedzi
- 1845 Wyświetleń
- Ostatni post przez Ronnii
16 Kwi 2007, 14:53
-
- czy pujdzie vista
przez DeucedHunter 15 Kwi 2007, 19:03
- 5 Odpowiedzi
- 1655 Wyświetleń
- Ostatni post przez pawel1710
16 Kwi 2007, 12:45
-
- odwarzanie plyt w vista
przez NERON 16 Kwi 2007, 08:00
- 2 Odpowiedzi
- 2072 Wyświetleń
- Ostatni post przez NERON
16 Kwi 2007, 08:23
-
- z resetowaniem się kompa przy instalacji windows vista
przez pawel1710 15 Kwi 2007, 12:27
- 4 Odpowiedzi
- 1284 Wyświetleń
- Ostatni post przez pawel1710
15 Kwi 2007, 23:36
-
- niebieski ekran zrzutu pamieci podczas instalacji winxp-pro
przez waski_rk 13 Kwi 2007, 21:43
- 8 Odpowiedzi
- 2469 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
15 Kwi 2007, 11:53
-
- hinskie znaki w xp professional jak je usunac <pomozcie p
przez Marco1 15 Kwi 2007, 09:47
- 8 Odpowiedzi
- 1727 Wyświetleń
- Ostatni post przez prog
15 Kwi 2007, 10:46
-
- ladowanie windowsa 2 min gdy jest napis " welcome "
przez Pl4tin3 15 Kwi 2007, 00:17
- 2 Odpowiedzi
- 1269 Wyświetleń
- Ostatni post przez Pl4tin3
15 Kwi 2007, 00:36
-
- przycinanie podczas gry
przez lisu221 14 Kwi 2007, 18:39
- 4 Odpowiedzi
- 1637 Wyświetleń
- Ostatni post przez lisu221
14 Kwi 2007, 21:55
-
- problem z urochomieniem aplikacji w win xp
przez bartek_k3 14 Kwi 2007, 17:51
- 1 Odpowiedzi
- 1022 Wyświetleń
- Ostatni post przez oklahoma
14 Kwi 2007, 21:19
-
- mój system
przez waldekkk 11 Kwi 2007, 21:29
- 17 Odpowiedzi
- 6554 Wyświetleń
- Ostatni post przez waldekkk
14 Kwi 2007, 19:18
-
- konfiguracja sieci bezprzewodowej...
przez Roman333 27 Lut 2007, 13:00
- 15 Odpowiedzi
- 4534 Wyświetleń
- Ostatni post przez Roman333
14 Kwi 2007, 18:14
-
- 2x format 2x bład
przez Sony 14 Kwi 2007, 12:44
- 20 Odpowiedzi
- 4913 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sony
14 Kwi 2007, 15:31
-
- różne rozdzielczośći ekranu na różnych kontach użytkowników?
przez t0d 14 Kwi 2007, 10:38
- 0 Odpowiedzi
- 881 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
14 Kwi 2007, 10:38
-
- niebieski ekran
przez jurand37 14 Kwi 2007, 10:01
- 1 Odpowiedzi
- 1085 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
14 Kwi 2007, 10:19
-
- programu do sprawdzania plikow
przez dub 13 Kwi 2007, 15:31
- 2 Odpowiedzi
- 1906 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
13 Kwi 2007, 18:53
-
- zmnieniajaca sie pojemnosc dysku
przez litepanel 13 Kwi 2007, 02:56
- 1 Odpowiedzi
- 1261 Wyświetleń
- Ostatni post przez MUTOPOMPKA
13 Kwi 2007, 08:47
-
- z użytkownikami w win xp
przez GSE 09 Kwi 2007, 18:10
- 3 Odpowiedzi
- 1334 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
13 Kwi 2007, 08:12
-
- programy w trybie autostartu
przez pitersid 11 Kwi 2007, 08:33
- 14 Odpowiedzi
- 4503 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
12 Kwi 2007, 23:58
-
- explorer.exe błąd
przez Smokey15 11 Kwi 2007, 23:03
- 2 Odpowiedzi
- 1550 Wyświetleń
- Ostatni post przez Smokey15
12 Kwi 2007, 21:33
-
- pliki txt
przez dawid159 09 Kwi 2007, 14:47
- 6 Odpowiedzi
- 2196 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
12 Kwi 2007, 21:28
-
- optymalizacja ustawień windowsa xp
przez DeadOrAlive 29 Gru 2006, 05:48
- 6 Odpowiedzi
- 14704 Wyświetleń
- Ostatni post przez kaka22
12 Kwi 2007, 20:23
-
- udostepnienie drukarki win xp dla win2000
przez nering 12 Kwi 2007, 19:47
- 0 Odpowiedzi
- 734 Wyświetleń
- Ostatni post przez nering
12 Kwi 2007, 19:47
-
- wkladam plytke do dvd-rom i nie kreci :/
przez Pl4tin3 08 Kwi 2007, 23:37
- 2 Odpowiedzi
- 1150 Wyświetleń
- Ostatni post przez DeadOrAlive
12 Kwi 2007, 15:31
-
- komputer się wyłacza.
przez darkhijacker 08 Kwi 2007, 14:08
- 11 Odpowiedzi
- 3519 Wyświetleń
- Ostatni post przez darkhijacker
12 Kwi 2007, 11:07
-
- baaaardzo wooolny xp
przez Marus 10 Kwi 2007, 07:37
- 12 Odpowiedzi
- 2878 Wyświetleń
- Ostatni post przez JarekMk
11 Kwi 2007, 22:34
-
- nie widzi cd-romu
przez mentos1986 11 Kwi 2007, 20:16
- 9 Odpowiedzi
- 2762 Wyświetleń
- Ostatni post przez mroczny lol
11 Kwi 2007, 21:42
-
- problem z zainstalowaniem aparatu cyfrowego
przez Musaschi 10 Kwi 2007, 00:23
- 8 Odpowiedzi
- 2430 Wyświetleń
- Ostatni post przez Musaschi
11 Kwi 2007, 21:41
-
- ctrl+alt+del nie reaguje
przez BeNnY88 10 Kwi 2007, 17:38
- 7 Odpowiedzi
- 1533 Wyświetleń
- Ostatni post przez BeNnY88
11 Kwi 2007, 21:31
-
- dźwięk przy starcie systemu
przez Mateusz 11 Kwi 2007, 18:55
- 2 Odpowiedzi
- 928 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mateusz
11 Kwi 2007, 19:02
-
- instalacja win 2000
przez KamiLisu 11 Kwi 2007, 13:51
- 1 Odpowiedzi
- 1077 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
11 Kwi 2007, 15:02
-
- pliki pnkbstra.exe i pnkbstrb.exe
przez j23 11 Kwi 2007, 14:15
- 2 Odpowiedzi
- 17272 Wyświetleń
- Ostatni post przez prog
11 Kwi 2007, 14:59
-
- problem z siecią
przez Luiix1990 10 Kwi 2007, 21:58
- 3 Odpowiedzi
- 1437 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
10 Kwi 2007, 22:16
-
- wyskakuje blad setup.exe
przez Misiujg 10 Kwi 2007, 18:12
- 2 Odpowiedzi
- 949 Wyświetleń
- Ostatni post przez Misiujg
10 Kwi 2007, 20:58
-
- z instalacja net framework v2-0-50727 en
przez sewek83 08 Kwi 2007, 12:08
- 3 Odpowiedzi
- 6242 Wyświetleń
- Ostatni post przez mordulecxx
10 Kwi 2007, 20:15
-
- problem z widokiem miniaturek
przez x-ray 10 Kwi 2007, 13:14
- 5 Odpowiedzi
- 3811 Wyświetleń
- Ostatni post przez x-ray
10 Kwi 2007, 14:19
-
- 2 systemu pomimo ubycia jednego
przez kazik 09 Mar 2007, 23:29
- 14 Odpowiedzi
- 2977 Wyświetleń
- Ostatni post przez JarekMk
10 Kwi 2007, 11:41
-
- problem z obrazem
przez wronka16 09 Kwi 2007, 11:17
- 6 Odpowiedzi
- 1979 Wyświetleń
- Ostatni post przez razor_71
10 Kwi 2007, 10:02
-
- problemy z sp2
przez Sylwia_Malina 09 Kwi 2007, 22:20
- 12 Odpowiedzi
- 2234 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sylwia_Malina
09 Kwi 2007, 23:07
-
- windows xp
przez primmers 07 Kwi 2007, 19:10
- 3 Odpowiedzi
- 1559 Wyświetleń
- Ostatni post przez mordulecxx
09 Kwi 2007, 16:49
-
- vista- nieznane urządzenie- sterownik
przez KAMIL800 08 Kwi 2007, 22:39
- 4 Odpowiedzi
- 1405 Wyświetleń
- Ostatni post przez Wojtasgls
09 Kwi 2007, 14:09
-
- aktywacja systemu
przez Rafał123 20 Lip 2006, 22:19
- 13 Odpowiedzi
- 3350 Wyświetleń
- Ostatni post przez Precel
09 Kwi 2007, 00:49
-
- jak zmienic element docelowy pulpitu?
przez litepanel 08 Kwi 2007, 17:00
- 2 Odpowiedzi
- 2493 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
08 Kwi 2007, 19:24
-
- z instalacja win 98
przez P4sorZyT 07 Kwi 2007, 16:55
- 25 Odpowiedzi
- 8234 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
08 Kwi 2007, 19:15
-
- film w zwolnionym tempie :(
przez litepanel 08 Kwi 2007, 02:55
- 3 Odpowiedzi
- 1560 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
08 Kwi 2007, 18:16
-
- z plikami video
przez Pan W. 28 Lut 2007, 19:42
- 27 Odpowiedzi
- 4644 Wyświetleń
- Ostatni post przez Pan W.
08 Kwi 2007, 08:38
-
- nie wyswietlanie ikon na pulpicie
przez Ravik 07 Kwi 2007, 17:24
- 5 Odpowiedzi
- 1542 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
08 Kwi 2007, 01:24
-
- złośliwy komunikat przy uruchamianiu systemu...
przez KAaDEeL 05 Kwi 2007, 19:14
- 24 Odpowiedzi
- 5677 Wyświetleń
- Ostatni post przez KAaDEeL
07 Kwi 2007, 18:22
-
- z internetem w xp
przez jodzet 06 Kwi 2007, 19:05
- 17 Odpowiedzi
- 5523 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
07 Kwi 2007, 16:09
-
- komputer nie chce się wyłączyć.
przez artursushi 27 Mar 2007, 14:08
- 2 Odpowiedzi
- 1124 Wyświetleń
- Ostatni post przez artursushi
07 Kwi 2007, 14:55
-
- zmiana jezyka w xp
przez cinek4 07 Kwi 2007, 14:24
- 1 Odpowiedzi
- 887 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
07 Kwi 2007, 14:29
-
- vista + subedit
przez mentos1986 27 Mar 2007, 23:20
- 3 Odpowiedzi
- 6487 Wyświetleń
- Ostatni post przez mentos1986
07 Kwi 2007, 12:38
-
- bardzo wolne nagrywanie płyt
przez poczta125 07 Kwi 2007, 10:10
- 5 Odpowiedzi
- 1453 Wyświetleń
- Ostatni post przez poczta125
07 Kwi 2007, 12:22
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum