• Ogłoszenie:

Sony bravia kdl-40w605b

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Sony bravia kdl-40w605b

Postprzez Tomasz 13 Kwi 2020, 19:30

reklama
Problem trochę nietypowy bo pewnie nie ten dział do umieszczenia problemu. Kłopot dotyczy telewizora Sony BRAVIA KDL-40W605B w tym modelu kiedy wchodzę na przeglądarkę i wpisuję stronę to otwiera bez problemowo. Natomiast video nadawane jest na żywo nie wyświetla się i jest czarny ekran zamiast lecieć msza św. Wszedłem na inny telewizor i ten obraz jest widoczny a z mojego telewizora nie. Wchodziłem na aktualizację swojego telewizora i dawałem pobierz aktualizacje ale lipa bo żadnych nowych aktualizacji nie ma. Prośba do tych co mają ten model telewizora aby sprawdzili czy podany niżej obraz wyświetla im się czy może mają czarny ekran w miejscu obrazu nadawania. Oczywiście do niedzieli nie poleci żadna msza z kościoła więc sprawdźcie czy macie widoczny ten obraz czy czarne tło. Link do strony jest w obrazku w pasku adresu.

Kod: Zaznacz wszystko
https://drive.google.com/open?id=1ETOoTtWHnjECfURFKMNRiBKf92pQYts5
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości