• Ogłoszenie:

Snapd zależał od błędu systemowego w debianie

Dyskusje i problemy z Unix'ami

Postprzez chrisreve89 03 Lut 2021, 15:08

reklama
Jak mówi tytuł. Jestem zupełnie nowy w Linuksie i jego dystrybucjach, ale kilka dni temu pobrałem najnowszą wersję dystrybucji AntiX na mój stary notebook, aby ponownie ożywić ... Potem dowiedziałem się o sklepie przystawki i poszedłem do pobierz go za pomocą polecenia sudo apt install snapd w terminalu ... Ale kiedy próbuję pobrać, informuje mnie, że nie można go pobrać ze względu na jego zależność od systemd ... Co mogę zrobić, aby to naprawić?

Każda pomoc będzie mile widziana. Wielkie dzięki!

Dodano Dzisiaj, 20:35:
chrisreve89 napisał(a):Jak mówi tytuł. Jestem zupełnie nowy w Linuksie i jego dystrybucjach, ale kilka dni temu pobrałem najnowszą wersję dystrybucji AntiX na mój stary notebook, aby ponownie ożywić ... Potem dowiedziałem się o sklepie przystawki i poszedłem do pobierz go za pomocą polecenia sudo apt install snapd w terminalu ... Ale kiedy próbuję pobrać, informuje mnie, że nie można go pobrać ze względu na jego zależność od systemd ... Co mogę zrobić, aby to naprawić?10.0.0.0.1 192.168.1.254

Każda pomoc będzie mile widziana. Wielkie dzięki!

issue got solvedd
chrisreve89
~user

Dołączenie: 03 Lut 2021, 14:55

Postprzez sportsbet 18 Sie 2022, 12:26

check this okbet manila for more info
sportsbet
~user

Dołączenie: 18 Sie 2022, 11:05

Postprzez run3donlineaz 23 Lis 2022, 10:43

By now, after reading your new replies and tinkering with the run 3 game by I feel I have a basic understanding of how it works. Looking forward to experiment more to see how I can make it all work.Thanks a bunch to all of you!
run3donlineaz
~user

Dołączenie: 23 Lis 2022, 10:41

Powróć do System Linux / Unix

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość