• Ogłoszenie:

Serwis central klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Serwis central klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Postprzez kmx 30 Lis 2022, 17:07

Witam,

Czy może ktoś mi wskazać jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się serwisem central klimatyzacyjno-wentylacyjnych? Mile widziana firma z Jaworzna lub okolicy, im bliżej tym lepiej, co by nie płacić za dużo za ich dojazd.
kmx
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 30 Lis 2022, 16:47
Miejscowość: Jaworzno



Serwis central klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Postprzez kmx 30 Wrz 2023, 20:31

kmx napisał(a):Witam,

Czy może ktoś mi wskazać jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się serwisem central klimatyzacyjno-wentylacyjnych? Mile widziana firma z Jaworzna lub okolicy, im bliżej tym lepiej, co by nie płacić za dużo za ich dojazd.


Po roku czasu mogę sobie odpowiedzieć i innym, którzy będą potrzebować jakiejś sprawdzonej firmy. Skorzystałem z usług firmy Ventix Serwis z Jaworzna (mają siedzibę przy Mega Pizzy). Jak ktoś chce sobie poczytać to proszę bardzo: https://www.ventixserwis.pl/serwis-wentylacji-przeglad-wentylacji/, a jak nie chce to zostawiam numer telefonu do firmy: 32 753 05 50. Ciężko było się dodzwonić, ale jak już udało się (polecam dzwonić z rana) to bardzo fachowo zostałem obsłużony i finalnie zapłaciłem bardzo uczciwe pieniądze za kawał dobrze wykonanej pracy.
kmx
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 30 Lis 2022, 16:47
Miejscowość: Jaworzno




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości