Strona 1 z 1
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:29
przez kalcyt13
Jak w temacie. Film miał plik z napisami z rozszerzeniem .srt i WMP je widział. Podmieniłem ten plik napisów na PL, ale .txt i już ich player nie widzi. VLC widzi, ale na piechotę muszę mu wskazywać, gdzie są napisy. Chcę dać ten film komuś, ale boję się czy w takim stanie odtwarzacz DVD będzie wstanie czytać napisy.
Jeśli ktoś wie, jak rozwiązać ten problem, to proszę o pomoc.
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:39
przez jarski185
WMP ma ogolnie problem żeby widział napisy, o ile odtwarzacz czyta napisy i nazwiesz je dokładnie tak samo jak film to nie widzę problemu.
- Kod: Zaznacz wszystko
film.avi
film.srt
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:40
przez kalcyt13
OK, spróbuję. Tylko czy wtedy odtwarzacz DVD sobie poradzi z tymi napisami? Myślę o odtwarzaczu w sensie urządzenie...
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:43
przez jarski185
Większość urządzeń daje sobie radę z formatami txt i srt-to chyba takie nabardziej popularne. Dowiedz się jaki to model dokładnie i przejrzy jego specyfikację-będziesz miał pewność.
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:44
przez kalcyt13
OK. Zmieniłem podstawowe nazwy na jednakowe i VLC Player samoczynnie wyłapuje napisy. WMP nadal ich nie widzi..
Wmp nie "czyta" napisów

Wysłany:
06 Lut 2010, 17:45
przez jarski185
http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=wmp+napisy&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8