• Ogłoszenie:

Wyszukiwarka znalazła 3 wyniki(ów)

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania

Brak dźwieku, jakie sterowniki ?

fajnie tylko ja mam napisanie karta główna nazwa nie znana, karta graficzna nazwa nie znana
przez Darkwaterfall
20 Lip 2010, 11:54
 
Forum: Sterowniki
Temat: Brak dźwieku, jakie sterowniki ?
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16082

Brak dźwieku, jakie sterowniki ?

aha to widzę, że w przyszłości zostanę znanym na świecie informatykiem, a tak na serio to jak załączam winampa chcę posłuchać muzyki to wyskakuje kod błędu 88780078 zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji. nie wiem co mam zrobić, mówił mi kolega, że muszę zainsta...
przez Darkwaterfall
20 Lip 2010, 11:15
 
Forum: Sterowniki
Temat: Brak dźwieku, jakie sterowniki ?
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16082

Brak dźwieku, jakie sterowniki ?

mam ten sam problem, nie mam dźwięku nazwa mojej płyty głównej to NVIDIA GeForce 8800 GS bardzo proszę o pomoc :)
przez Darkwaterfall
20 Lip 2010, 10:55
 
Forum: Sterowniki
Temat: Brak dźwieku, jakie sterowniki ?
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16082

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania