Witam! Mam problem z konsolą xbox360. A zatem problem jest następujący: -Mam starszego brata i on też gran na konsoli. Niestety w niektórych grach nie ma profili i nie da się dać "load game" i załączyć swojego zapisu gry. Więc co zrobić żeby w grę mogło grac więcej niż 1 osoba. Proszę o po...