Witam!! Właśnie jestem na stanie założenia neo 1m/b i nie wiem jaki modem wybrac czy :
* Sagem F@st 800 USB
czy :
* Thomson SpeedTouch 330 USB
Moze byscie coś doradzili z góry dzięki:)
Pozdrawiam!!
Wróć do zaawansowanego wyszukiwania