witam wszystkich jestem nowy !!!!! pare miechow temu kupilem COMPAQA no i mam problem mam ang. windowsa z tym jeszcze daje rade ale nie wiem czy uzycie systemu recovery jest rownoznaczne z formatem ? czy tylko usuwa moje pliki i wkleja windowsa z instalkami ktore byly przy kupnie na lapie czy robi t...