• Ogłoszenie:

Wyszukiwarka znalazła 1 wynik

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania

COMPAQ SYSTEM RECOVERY ???

witam wszystkich jestem nowy !!!!! pare miechow temu kupilem COMPAQA no i mam problem mam ang. windowsa z tym jeszcze daje rade ale nie wiem czy uzycie systemu recovery jest rownoznaczne z formatem ? czy tylko usuwa moje pliki i wkleja windowsa z instalkami ktore byly przy kupnie na lapie czy robi t...
przez andrevsl
15 Gru 2006, 15:35
 
Forum: System Windows
Temat: compaq system recovery ???
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 749

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania