Jasne że wgrałem ( u mojego kumpla mp3player chodził bez sterów).
Poza tym co widać na screenie
http://img155.imageshack.us/my.php?image=scrdr7.jpg
wszystko w porządku. W biosie mam wszystkie usb enable i z płyty głownej wgrane wszystkie sterowniki do usb.