Wróć do zaawansowanego wyszukiwania
dzieki za infoAmistad18 napisał(a):loga zamieszczamy w tagach [ quote ] i [ /quote ] lub [ code ] i [ /code ] , inaczej nikt ci go nie sprawdzi, lepiej edytuj swojego posta....
Thunderas napisał(a):A jaki plik w tum czasie obrabiasz?
jednak mimo log jest wskazany.
Ile pamieci pobiera Ci ta aplikacja?
Zobacz w menagerze zadań