he he czasami to na forum wypowiadają sie osoby które wg obiektywnego widza niezbyt rozumieja pytanie a jednak odpowiedzi udzielają....nie mówie ze to źle bo czasami sie przydaje ale częściej wkurza i nic pożytecznego nie wnosi......a wracając do twojego pytania to nie wiem co to za program.....i ja...