Otóż założyłem niedawno wielotematyczne forum internetowe. Zainstalowałem najnowszą wersję phpbb by przemo, zainstalowałem nowy styl (odpowiedni do tej wersji) jego nazwa to "Solaris" i niby wszystko ok, ale nie działają czasami przyciski: 1.od rejestracji, 2.użytkownicy, 3.grupy, 4.profil...