• Ogłoszenie:

Wyszukiwarka znalazła 2 wyniki(ów)

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania

wersje mam polska
przez andrzej06081954
26 Mar 2006, 15:01
 
Forum: Programy
Temat: nero 6.6.019
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1771

nero 6.6.019

dlaczego po zainstalowaniu nero 6.6.0.19 nie mam polskiego menu w poprzedniej wersji 6.0 mialem co mam zrobic
przez andrzej06081954
26 Mar 2006, 13:43
 
Forum: Programy
Temat: nero 6.6.019
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1771

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania