Moja nagrywareczka DWQ28A niema takich objawów,mam załadowane KYS-3.Na win98 i na XP chodzi poprawnie.Moja rada spróbuj przełożyć do innego kompa,jak będzie ci broić to do serwisu,jak będzie ok. to szukaj w kompie.może złapał ci syfa
pozdrawiam JRroger