Witam,
szukam programu ktory moglby mi zrobic jakies efekty przy zamykaniu okienek w windowsie xp np . j ak zamykam okienko to znika powoli albo roztrzaskuje sie itp. czyli takie jakby przejscia miedzy jak sa w filmach wideo , czy ktos zna moze jakis taki program i moglby podac nazwe ?