Hej ludziska. Wiem, że temat podziału dysku na partycje był wałkowany wielokrotnie (szukałem tu i tam), ale nigdzie nie opisano systuacji jak w temacie. Otóż na dysku 40(38)GB chcę zainsatlować Win98SE, Win2kPro, WinXPPro, Mandrake10 i w przyszłości BeOS-a. Mam kilka pomysłów na partcje, oto one: Op...