Siemka! Gram w gre MapleStory i tam można ustawić klawisze tylko na klawiaturze a chciałbym zagrać w to na padzie. np. Chce uzyć czaru pod przyciskiem A jak klikne na padzie guzikiem 1 żeby to "przekierowywało" z pada na klawiature. Czy istnieje taki program?? PS. Troche to nie po polsku n...