odpalałam ten program, wyszukiwałam plik w kompie który chciałam otworzyć, potem ten program wyświetlał czego mi brak jeśli nie mogłam tego otwirzyć, i wyszukiwał strony www na których miałam odnaleźć moje braki. przepraszam za ten chaos ale nie wiem jak to lepiej opisać.