• Ogłoszenie:

ściąganie dzwonków z wapstera

Poradniki związane z telefonią komórkową.

ściąganie dzwonków z wapstera

Postprzez NaturalKiller 03 Wrz 2007, 12:38

reklama
Kiedyś odsłuchiwałem sobie dzwonków na wapster.pl i doszedłem do wniosku, że aby odtworzyć jakiś dźwięk trzeba go ściągnąć. Idąc tym tropem znalazłem sposób aby za darmo mieć (właściwie to te najdroższe) dzwonki.

1. Wejdź na Wapster.pl np. na zakładkę Nokia -> True Tone (ważne żeby to był Internet Explorer – w Mozilli nie działał ten sposób)

Image

2. Następnie wskaż na interesujący cię dzwonek kursorem tak jak na obrazku i zapamiętaj lub gdzieś sobie zapisz pierwszy nr z nawiasu na pasku stanu

Image

3. Kliknij na ten (Image) przycisk i odsłuchaj dzwonek (ważne!)

4. Dalej niezbędne będzie odblokowanie ukrytych plików i folderów. Aby to zrobić wejdź do jakiegokolwiek katalogu i z menu u góry wybierz Narzędzia -> Opcje folderów. Z zakładek na górze wejdź na Widok i ustaw tak jak jest zaznaczone na obrazku:

Image

5. Wejdź w Mój Komputer -> Dysk C: -> Documents and Settings -> Twoja nazwa użytkownika -> Ustawienia lokalne -> Temporary Internet Files

Jest to poradnik do Windows XP (na innym systemie go nie sprawdzałem), ale pewnie też będzie działał tylko w innym katalogu powinien być ten plik (powodzenia w szukaniu :)

6. Włącz Wyszukaj, ustaw wszystko tak jak na obrazku i wciśnij Wyszukaj

Image

7. Powinieneś otrzymać mniej więcej coś takiego:

Image

Znajdź teraz interesujący cię numer i dwa razy kliknij na znaleziony plik. Wyskoczy okienko czy jesteś pewien i wybierz Tak.

8. Następnie powinno rozpocząć się ściąganie pliku mp3srv.aspx. Ściągnij go i zmień rozszerzenie na mp3. Właśnie otrzymałeś dzwonek!!! Teraz np. można go przerobić na wav lub cokolwiek innego co obsługuje twój telefon.


Miłego ściągania!

Poradnik napisany przes usera NaturalKiller
Każdy lubi sie odwrócić z windowsa do linuxa
NaturalKiller
~user
 
Posty: 102
Dołączenie: 27 Sie 2007, 12:04
Miejscowość: Münich



Powróć do GSM - telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość