• Ogłoszenie:

Pytanie o ustawienia grafiki na pc

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Pytanie o ustawienia grafiki na pc

Postprzez jonbernth48 12 Sty 2021, 20:37

reklama
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że to właściwe miejsce, aby to opublikować. Z powodu wyprzedaży moi przyjaciele przekonali mnie, żebym kupił to na mój komputer. Mam go już na Xbox, ale wszyscy moi znajomi, którzy tam grali, po prostu całkowicie przestali grać, więc teraz mam kilku innych i mojego brata, którzy grają ze mną na PC. Jednak moja gra działa w sposób, który mogę tylko opisać jako rozczarowujący. Nie spodziewam się, że będzie wyglądać jak konsola, ale waham się między 15-25 fps na moim komputerze przy średnich ustawieniach graficznych. Niski jest tylko trochę lepszy, ale po prostu nie wygląda dobrze, co jest o 50% tej gry dla mnie.

Moje pytanie brzmi więc, czy ktoś wie, jak to ulepszyć. Wsparcie techniczne w dowolnym miejscu jest tak samo niejasne, jak zawsze. Mam procesor Intel Core i7 7. generacji ze zintegrowaną kartą graficzną Intel (R) HD Graphics 620. Nie sądzę, żebym mógł to zmienić poprzez integrację, a przynajmniej tak mi powiedziano. To laptop, który rodzice kupili mi na Boże Narodzenie, zanim mogłem sobie pozwolić na jego zakup. Czy wszystko będzie w porządku i czy istnieje sposób, aby to zmienić lub naprawić, czy może rozważam konieczność zakupu nowego komputera, ponieważ naprawdę chcę zagrać w tę grę !?
jonbernth48
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Sty 2021, 20:14



Pytanie o ustawienia grafiki na pc

Postprzez oczekiwania 09 Gru 2022, 13:25

Nie koniecznie musisz sięgać po jakieś głębsze zmiany, często wystarczy lekkie podkręcenie sprzętu.


___________________________________________________
kalkulatory bmi
oczekiwania
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 19 Lip 2022, 12:01



Pytanie o ustawienia grafiki na pc

Postprzez harith123 09 Sty 2023, 09:53

좋은 기회가 있습니다! 왜 계속 기다리세요? 놀다 바카라 수상 및 상금을 받을 확률을 높일 수 있습니다.
harith123
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 06 Sty 2023, 10:11




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości