• Ogłoszenie:

Ps2 podłączenie internetu.

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Ps2 podłączenie internetu.

Postprzez Matevos 12 Mar 2010, 19:02

reklama
Witam mam do was takie pytanie, jak podłączyć Internet pod PS2 mam Internet z Sat Film połączenie przez modem.

I tak przy okazji na pirackich grach jak grać online to znaczy jak zrobić żeby można było grac przez internet na PS2.

Za pomoc dziękuję!

Dodano Dzisiaj, 19:30:
Proszę was o pomoc bo tak to bym jutro zakupił potrzebne rzeczy do założenia Internetu w PS2.
Matevos
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 12 Mar 2010, 19:00



Ps2 podłączenie internetu.

Postprzez Ro Ha Su 10 Maj 2010, 18:02

Matevos napisał(a):Witam mam do was takie pytanie, jak podłączyć Internet pod PS2 mam Internet z Sat Film połączenie przez modem.

I tak przy okazji na pirackich grach jak grać online to znaczy jak zrobić żeby można było grac przez internet na PS2.

Za pomoc dziękuję!

Dodano Dzisiaj, 19:30:
Proszę was o pomoc bo tak to bym jutro zakupił potrzebne rzeczy do założenia Internetu w PS2.


Już było -.- zanim cos napiszesz ,zobacz czy nie zasmiecasz tworzac nowy taki sam temat a po za tym >google.pl< Polecam :) napisz jak podlaczyc internet do ps2 i poszukaj to nie boli ! [Podłączenie internetu do Ps2
A tu google: Jak podłączyć internet do playstation2?
P.S Jak cos poprawcie link bo jeszcze troche nie ogarniam :) sciana
@EDIT Przy okazji podaj wersje ps2 jeżeli slim to tylko podłączasz kabel :) ale i tak odsyłam cie do <google.pl> bo ja sie na tym nie znam :D
Wspieram AKCJE!
Image
Jeżeli ty także masz dość ,wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Ro Ha Su
~user
 
Posty: 35
Dołączenie: 02 Maj 2010, 18:59
Pochwały: 1




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości