• Ogłoszenie:

Program do wypełniania dokumentów

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do wypełniania dokumentów

Postprzez Skulleater 27 Lis 2017, 15:06

reklama
Witam
Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem i nawet nie wiem, czy dobrze szukałem. Dlatego naświetlę najpierw problem.
Otóż mam szereg dokumentów do wypełnienia w excelu i wordzie, gdzie część danych powtarza się. Są to przygotowane dokumenty, gdzie należy uzupełnić kilka komórek. W tej chwili muszę każdy dokument wypełniać osobno, za każdym razem tymi samymi informacjami. Szukam programu, który zrobi to za mnie, tzn. ja wpiszę jednorazowo szereg informacji, a on wstawi je za mnie do tych dokumentów w odpowiednich miejscach (to ostatnie jest bardzo ważne!).
Czy znacie taki program (najlepiej darmowy)?
Skulleater
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Lis 2017, 14:59



Program do wypełniania dokumentów

Postprzez JERUKA9 27 Lis 2017, 19:43

tam i tu dzień po dniu
Awatar użytkownika
JERUKA9
~user
 
Posty: 25
Dołączenie: 18 Lip 2012, 09:42
Miejscowość: polska
Pochwały: 3



Program do wypełniania dokumentów

Postprzez Skulleater 29 Lis 2017, 08:32

Wielkie dzięki, w najbliższym czasie przetestuję i zobaczymy, czy któryś spełni swoją rolę.

Dodano Dzisiaj, 13:47:
Niestety programy z tej strony albo już nie istnieją, albo nie działają, albo oferują wyłącznie płatną wersję, której nie kupię, bo może się okazać, że i tak nie zadziałają. Większość z nich jest stara i nastawiona na pracę w html, lub txt, więc nie widzą worda czy excela. Druga sprawa, to wszystkie mogą tylko podmieniać tekst na inny, a mnie chodziło o wstawienie tekstu w puste miejsca.
Nic, szukam dalej.
Skulleater
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Lis 2017, 14:59




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nifaley oraz 33 gości