• Ogłoszenie:

Program do robienia muzyki - rock/ nu-metal

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Program do robienia muzyki - rock/ nu-metal

Postprzez michalek 11 Sty 2010, 18:39

reklama
Witam, jakiś czas temu postanowiłem z kolegą, że założymy zespół. Mamy juz pare osobób. Zespół (rockowy, soft rockowy ... nu-metal) gram na gitarze klasycznej i ucze się na elektrycznej kolega juz na elektryku gra... również piszę teksty. W tym momencie jestem na etapie Tworzenia, kreowania muzyki pod teksty i chciałbym spytac jaki program polecacie bym mógł w nim stworzyc jakies ciekawe INTRO gitarowe, wymyślec jakąs wstawke do piosenki bo potem oczywiscie to juz wejdą tradycyjne instrumenty ... perkusja gitara elektryczna, klasyczna i basowa.

Niekoniecznie musi to byc program freeware równiez moga byc jakies platne programy chetnie oczywiscie kupie taki program, lecz oczekuje porady osoby ktora sie na tym zna...


dziekuje za wszelkie porady i pomoce.
Awatar użytkownika
michalek
~user
 
Posty: 1189
Dołączenie: 13 Gru 2006, 23:02
Miejscowość: ___Myślenice___
Pochwały: 5



Program do robienia muzyki - rock/ nu-metal

Postprzez fibi07 12 Sty 2010, 14:48

michalek napisał(a):program polecacie bym mógł w nim stworzyc jakies ciekawe INTRO gitarowe, wymyślec jakąs wstawke

<rotfl> gitara + inwencja własna.

nie ma czegoś takiego, co Ci wystuka dźwięki. wtedy nie byłoby muzyki...
jedynie programy, które pokażą skalę i na podstawie skali coś stworzysz. scale'o matic, chyba najprostszy i wystarczający.

lub coś "tworząc"...
guitar pro (chociaż ja go nie lubię)
fl studio (jak chcesz się bawić z bębnami lub nałożyć jakiś efekt, chociaż ja wole w nim techniawy robić :P )
hydrogen (dobry automat perkusyjny, tj. łatwy w obsłudze ale mało bibliotek dźwięków jest... może są w necie, nie wiem nie szukałem)
chyba najlepszy jest Cubase, ale to płatny (i to sporo) program,a keya ma na usb :) powiem z góry, nie ma działającego cukierka w necie na ten program na 99.99%.
ale za to, ma wszystko. dobre biblioteki dźwięku do automatu itp. ogólnie, wszystko tam możesz zrobić. jest to po prostu profesjonalny program do obróbki nagranej muzyki + dogrania jakiejś perkusji ew.]

+ jakieś programy np. do obróbki dźwięku wokalu np. Autotune (eiffel 65 piosenkę blue przez ten program nagrał z tego co pamiętam) itp. itp. itp.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
fibi07
~user
 
Posty: 2008
Dołączenie: 21 Maj 2006, 12:55
Pochwały: 58




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron