• Ogłoszenie:

program do nagrania filmu na dvd

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

program do nagrania filmu na dvd

Postprzez Adam-AND1 05 Sie 2005, 10:25

reklama
a więc szukam programu którym nagram przetworzony na przykłąd z rmbv czy avi film na DVD ... nero nie chce mi wypalić przetworzonego filmu bo ma ponad 2 GB - nie kumam tego przecież niektóre filmy mają więcej niż nawrt 2 GB i nagrywane sa bez problemu :roll: filmy z innych formatów niż DVD przetwarzam na DVD programem WinAVI Video Converter a później jest problem z nagraniem w nero :/ oczywiście da się go nagrać ale nie przy pomocy opcji "DVD-Video" tylko nero odsyła mnie do DVD-Rom (UDF) tylko wtedy stacjonarny DVD NIE odczytuje mi nagranego filmu ! prosze o szybką pomoc (mile widzane linki do progsów :P ) pozdro for @ll
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez Tom@szek 05 Sie 2005, 11:58

A jaką masz nagrywarkę DVD ?
Tom@szek
 



Postprzez Adam-AND1 05 Sie 2005, 12:07

mam nagrywarke LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4163B - z tym że nagrywałem już płyty ponad 4,7 GB!!! i bez problemu !! takze nagrywarka niema tu nic do tego tylko potrzbny mi jakiś konkretny program do nagrywania filmów na DVD !!
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez Tom@szek 05 Sie 2005, 12:28

Popatrz tutaj:
http://www.cdrinfo.pl/downloads/video-niezbednik
Tom@szek
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości