• Ogłoszenie:

Program do klonowania dysków

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do klonowania dysków

Postprzez jaladreips 22 Mar 2019, 11:55

reklama
Cześć, Szukam programu do klonowania dysków który spełnił by moje oczekiwania myślę że nie są one zbyt wygórowane
Wszystkie klony chce trzymać na dysku zewnętrznym o pojemności (3TB)

Program chciałbym aby był na tym samym dysku (do przechowywania kopii -osobna partycja do uruchamiania z opcji bootowania)
Możliwość działania również w systemie który będzie klonowany (klonowanie w czasie rzeczywistym bez restartu komputera)

Uruchamiał się podczas bootowania

Ewentualnie dodatkowo możliwość odpalenia sklonowanego dysku jako dysk wirtualny (w celu wyciągnięcia podmiany pliku)
Ewentualnie z możliwością eksplorowania pliku z klonem (w celu wyciągnięcia podmiany pliku)


Czy ktoś spotkał się z podobnym programem darmowy / płatny

Bo ja szukam i nie mogę się nigdzie doczytać ...
jaladreips
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 22 Mar 2019, 09:04



Program do klonowania dysków

Postprzez ToServeAndProtect 22 Mar 2019, 17:31

najlepszy program https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/disk2vhd - tworzy klona dysku/partycji. zawsze możesz zamontować i na bieżąco go sprawdzić :)
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości