• Ogłoszenie:

Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez husiek20031 06 Paź 2018, 22:29

reklama
Witam wiem że temat trochę nie pasujący do forum, ale wybaczcie. Poszukuję programu do zmiany głosu audacity znam. Ale chciałbym zmienić głos na innej osoby lub na przykład , pomieszanie głosów innych osób. Chociaż domyślam się że to nie jest możliwe, to może istnieje program który po zmianie głosu nie sprawi że brzmisz jak przepraszam "idiota„ . Nie wiem, jakieś zaawansowane programy które mają dużo suwaczków i nie zrobią z ciebie debila. Potrzebuje takiego programu bo mój oryginalny głos niezbyt nadaje się do filmów na YT dlatego szukam alternatywy by go zmienić za pomocą programu. Może być płatny. Morph i voice diamond znam, ale nie są to programy które zadowoliły by mnie. Mam nadzieję że pomożecie, bardzo proszę z góry dzięki pozdro a i pisze na telefonie więc przepraszam za ewentualne przejęzyczenia
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43



Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez Kowa1 10 Lis 2018, 16:39

Głos danej osoby to zbitka dziesiątek, o ile nie setek, charmonicznych nie do podrobienia. Podobnie jak w instrumentach - miliony prób a stradivarius nadal jedyny.

Nie istnieje program ( przynajmniej nie istnieje na komputer na który Cie stać ) który zmieni to co ty powiesz na to co brzmi identyczne jakby to powiedziała ciotka Zosia albo wujek Stefan.
Nawet oprogramowanie do czytania ( = mówienia ) napisanego tekstu brzmi sztucznie albo ( w pogramach typu realspeak - najlepsza Agata ) jest oparte na wykorzystaniu fonemów z nagrań rzeczywistych, fizycznie istniejących - przynajmniej w momencie nagrywania, osób.
To co widać i słychać w Terminatorze 2 to cały czas jeszcze sztuczka filmowa.

Natomiat modulacje głosu i to całkiem przyjemną wykonują wszelkie bardziej zaawansowane edytory dźwięku zwłasza te do których można podpiąć dedykowane wtyczki vst lub vsti.Ale niestety nie zdecydowałeś się napisać do jakiego pliku audio ( formatu zapisu dźwięku ) chcesz go wykorzystać, a jest ich parę, więc trudno udzielić rozsądnej podpowiedzi, przynajmniej w kwesti zmiany.

Natomiast do celu do którego szukasz takiego programu czyli gadania w filmach na YT znakomicie pasuje oprogramowanie realspeak lub ivo bo jak przypuszczam skoro nie chcesz używać swojego głosu to i własnego wizerunku także więc nie będzie to dubbing tylko lektor gdzie problem postsynchronu odpada.

PS
Dlaczego przejęzyczenia z powodu pisania na telefonie?, raczej przetelefonienia.
Kowa1
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 10 Lis 2018, 11:24



Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez husiek20031 17 Lis 2018, 22:54

Ponieważ telefon często przekształca wyrazy, korzystam z klawiatury googla. No wizerunku też nie chce ukazywać, bo to by wyglądało sztucznie tak jak np w reklamach w których głosy nie są podłożone idealnie. Format raczej mp3 standardowo jeżeli o to Ci chodziło. Dziękuje za odpowiedź
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43



Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez Kowa1 23 Lis 2018, 00:49

Forum usuwa moje posty = forum niewarte pisania - ten sam usuwam
Kowa1
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 10 Lis 2018, 11:24



Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez Darom 23 Lis 2018, 18:40

husiek20031 jak nie masz głosu do nagrywania filmików na youtube to po prostu tego nie rób na siłę za wszelką cenę. Jak zmienisz swój głos jakimś programem to wszyscy to zauważą szybko i staniesz się youtubowym pośmiewiskiem. Widziałem filmiki takich kombinatorów jak Ty i widziałem co im piszą w komentarzach :-) Zastanów się czy warto ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Profesjonalna zmiana głosu w nagraniu za pomocą programu

Postprzez husiek20031 04 Gru 2018, 19:38

W sumie jest dużo fajnych filmów bez głosu. Może masz racje...
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rixim80416 oraz 17 gości