• Ogłoszenie:

Problemy po ponownej instalacji systemu windows 10

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Problemy po ponownej instalacji systemu windows 10

Postprzez thorcaption5 25 Kwi 2020, 07:03

reklama
Cześć wszystkim,

Mam Dell XPS 15 9560, właśnie przywróciłem do niego ustawienia fabryczne i ponownie zainstalowałem system Windows od zera. To wydanie rodzinne i jest aktualne.

Jednak wkrótce po ponownym uruchomieniu systemu Windows zauważyłem pewne problemy. Nie mogę otworzyć paska wyszukiwania, a kliknięcie go nic nie robi (stuknięcie podkładki pod mysz trzema palcami również nie robi nic oprócz symbol ładowania na myszy przez 2 sekundy), to samo dotyczy Cortany, która faktycznie znika po skonfigurowaniu i nie mogę niczego przeszukiwać, gdy jestem w menu Start. Poza tym kliknięcie ikony baterii też nic nie robi. Będę miał symbol ładowania na myszy przez około 2 sekundy, a następnie po najechaniu myszką na ikonę baterii powiesz mi, ile baterii pozostało.

Innym problemem, który zauważyłem, jest szybkość otwierania Eksploratora Windows. Otwarcie zajmuje znacznie więcej czasu niż przed przywróceniem ustawień fabrycznych, co było prawie natychmiastowe. To samo dotyczy wyskakującego menu Start. Otwarcie zajmuje 3-4 sekundy, co wcześniej nie miało miejsca.192.168.0.1 routerlogin 192.168.l.l




Do tej pory to wszystko, co odkryłem. Jakakolwiek pomoc byłaby mile widziana.

Dziękuję Ci!
thorcaption5
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Kwi 2020, 06:57



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości