• Ogłoszenie:

Problem z odinstalowaniem coreldraw x8

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z odinstalowaniem coreldraw x8

Postprzez jk_justa 05 Sie 2016, 09:46

reklama
Cześć! Jakiś czas temu zainstalowałam na swoim komputerze corel draw x8 - wersja pełna, testowa - bodajże na 15 dni. Termin testowania dawno minął, próbuję teraz odinstalować program i pojawia się problem. Wyskakuje mianowicie załączony komunikat.

Cały proces dezinstalacji od samego początku wygląda jak ponowna instalacja. po kliknięciu 'tak' na komunikacie wyskakuje okno, w którym należy wpisać numer seryjny, którego brak.
W trakcie ponownej instalacji próbowałam skorzystać z opcji 'napraw' i z opcji 'usuń', ale niestety nie przyniosło to żadnego skutku.

Korzystałam też z programu Revo Uninstaller 2.0.0, ale doprowadza on do dezinstalacji identycznej jak ta poprzez panel sterowania -> dodaj/usuń programy.

Czy ktoś spotkał się kiedyś z podobnym problemem lub ma pomysł jak go rozwiązać?

Pozdrawiam!
Justyna
Załączniki
corel....JPG
jk_justa
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Sie 2016, 09:36



Problem z odinstalowaniem coreldraw x8

Postprzez krystian3w 05 Sie 2016, 10:16

Spróbuj odinstalować go Wise Unistallerem http://www.programosy.pl/program,wise-program-uninstaller.html (opcja force)
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Problem z odinstalowaniem coreldraw x8

Postprzez Garu 05 Sie 2016, 10:59

Powinno się udać w trybie awaryjnym bez dostępu do neta.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości