• Ogłoszenie:

Problem z nagraniem gry na ps2

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Problem z nagraniem gry na ps2

Postprzez venomm 20 Cze 2010, 16:43

reklama
Witam
Mam taki problem a mianowicie ściągnąłem z internetu grę na ps2 resident evil 4 ładnie już zrobiona plik .iso spatchowany wszystko ok można nagrywać tylko zajmuje 8,5 gb więc on się nie mieści na płytę 4,7 gb. Więc:

1. Czy da się ją nagrać na dwie płyty żeby działało tzn. żeby wsadzić jedną płytę i w czasie rozgrywki poprosił o drugą (kolega opowiadał że tak można a ja nie wiem czy napewno jak tak to jakim programem).

2. Jeśli się nie da tak jak w punkcie 1 to czy ta płyta 8,5 gb jest dwustronna? jak tak to proszę mi napisać jak na nią nagrać grę.

Z góry dzięki i przepraszam jak pomyliłem działy. :x :x :x :x :x
Ostatnio edytowany przez venomm, 20 Cze 2010, 16:52, edytowano w sumie 1 raz
venomm
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Cze 2010, 16:30



Gra na ps2

Postprzez Mikou@j 20 Cze 2010, 16:47

Proszę zmienić nazwę tematu na bardziej dokładną, mówiącą więcej o problemie. Tak, aby przeglądający forum zanim kliknie w Twój temat wiedział o czym on jest, aby zmienić temat kliknij w pierwszym swoim poście Image
Inaczej temat zostanie usunięty przez moderatora, ponieważ temat został zgłoszony jako niezgodny z regulaminem.


Do czasu poprawek przez autora tematu proszę nie odpowiadać.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Problem z nagraniem gry na ps2

Postprzez venomm 20 Cze 2010, 16:56

Zmieniłem. Mam nadzieję, że na dobrą :roll: :roll: :roll: :roll: Więc można już odpisywać :papryczka: :papryczka: :banan:
venomm
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Cze 2010, 16:30




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości