• Ogłoszenie:

Problem "otwórz napęd"

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Problem "otwórz napęd"

Postprzez XrieS 29 Cze 2013, 12:15

reklama
Witam.

Mam taki problem otóż jakiś czas temu oddałem konsolę do przerobienia, gość co przerabiał powiedział że konsola nie ma oryginalnych plomb, była setki razy rozbierana i jest dosyć nieudolnie złożona ale jakoś zdołał przerobić, no dobra wszystko fajnie do momentu aż pierwszy raz nagrałem płytę wszystko zgodnie z zaleceniami ( przejrzałem dziesiątki tutoriali na ten temat ) weryfikacjię w IMG Burn przeszła no ale po włożeniu płyty do napędu Xbox'a wyskakiwał komunikat "Otwórz napęd", no dobra pewnie źle nagrana płyta pomyślałem ale za drugim razem ten sam błąd zaznaczę że grę przepuściłem przez abgx mimo że to XGD2 i wszystko było ok, no to po paru godzinach siedzenia w necie i szukania czegoś na ten temat doszedłem do wniosku że trzeba kupić nagrywarkę. Zaopatrzyłem się w Ihas 124B z od razu wgranym flash'em, więc po otrzymaniu paczki od razu przystąpiłem do nagrania gry tym razem XGD3, obraz przepuściłem przez agbx (wszystko ok ), ustawienia w IMG Burn wziąłem oczywiście z tutoriali, wszystko ok weryfikacja po nagraniu też ale po włożeniu płyty do X'a znowu ten sam problem, nagraną płytę przepuściłem prez abgx, wyszło że wszystko jest ok ( każdy komunikat na zielono :) ).
Proszę o pomoc bo już kompletnie nie mam pojęcia co mam robić, mam pewne podejrzenia co do napędu konsoli, niekiedy jest tak że tacka się nie wysuwa jeśli nie ma płyty w środku lub dopiero za setnym razem, dodam że z oryginalnymi grami jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam i sorki że tak się rozpisałem :)
XrieS
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 16 Lip 2010, 11:52



Problem "otwórz napęd"

Postprzez fluid 29 Cze 2013, 17:37

zacznijmy od tego - jaka wersje ixtreme masz wgrana?
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Problem "otwórz napęd"

Postprzez XrieS 29 Cze 2013, 17:59

Lt 3.0
XrieS
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 16 Lip 2010, 11:52




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości