• Ogłoszenie:

Powerline tl-pa7010p kit

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Powerline tl-pa7010p kit

Postprzez Lucky17 26 Paź 2019, 23:33

reklama
Cześć,
Nie mogę pociągnąć kabla sieciowego do pokoju, w którym chcę mieć internet w komputerze PC, bo nie chcę kuć ścian albo ściągać płytek. Pozostaje mi WIFI lub powerline. Nastawiam się na razie na tę drugą opcję.

Znalazłem taki adapter: TL-PA7010P KIT. Niestety ale w pokoju jest jedno gniazdko elektryczne podwójne. Ten adapter z opinii wiem, że jest tak duży, że zasłania drugie gniazdko. Powiedzcie mi czy do do gniazdka z adaptera można wpiąć przedłużacz na potrzeby, TV, dekodera, komputera, głośników?

Czy może znacie jakiś lepszy sposób?
Awatar użytkownika
Lucky17
~user
 
Posty: 503
Dołączenie: 14 Lis 2005, 20:59
Pochwały: 9



Powerline tl-pa7010p kit

Postprzez bladi1492 03 Gru 2019, 16:12

Witam Ciebie,
ja w pokoju kobiety, aby nie kuć ścian i nie montować wi fi ( nie stabilne pingi podczas grania). Zakupiłem tego typu urządzenie:
https://www.mediaexpert.pl/powerline/adapter-asus-wifi-rp-n12,id-534337?utm_source=Mail-potwierdzenie&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt

Działa idealnie, ściąga sieć od innego routera w salonie i przewodowo dostarcza je do komputera stacjonarnego, ping stabilny, z internetem nie ma problemu. I co najważniejsze nie ma dziur w ścianach, a wielkościowe aż tak duży nie jest :)
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości