• Ogłoszenie:

Potrzebne logo lub herb dla drużyny

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Potrzebne logo lub herb dla drużyny

Postprzez GUNNER 01 Wrz 2015, 15:33

reklama
Witam grafików :-) potrzebuję pomocy jak w temacie . Ktoś zainteresowany ?

Typ zamówienia: Herb
Termin: 2015/09/07
Wymiary(szer. - wys.): około 500x500
Kolorystyka: Mam już taką wizję :) barwy żółto niebieskie.sam herb to chciałbym napis na tle pucharu lub piłki .może być w kwadracie.U góry napis AF na dole TEAM Drukowanymi pogrubionymi literami oraz gdzieś mały napis ; play with ball . A ogólnie to bym wolał żeby af team było na pierwszym planie.Nawet nie wiem czy nie takich samych rozmiarów a puchar czy piłka z tyłu. Da radę coś takiego zrobić ?.Może ktoś ma ciekawszy pomysł jestem otwarty .W razie czego będę mógł podać face lub coś innego do kontaktu. Pozdrawiam Sławek
Treść napisu: AF TEAM i play with ball
Coś od siebie: Jesteśmy młodą amatorską drużyną z sukcesami.Wynagrodzenia szczerze mówiąc nie brałem pod uwagę.Ale na jakiś napój damy ;-) Od siebie proponujemy że polecimy , zamieścimy reklamę link osoby która podejmie się tego zadania.Herb ma być oczywiście ładny rzucający się w oczy.Serdecznie Pozdrawiam Sławek
Typ wynagrodzenia:
Wartość wynagrodzenia: skromne 10- zł plus pochwała i reklama na naszej stronie
GUNNER
 



Potrzebne logo lub herb dla drużyny

Postprzez danel 02 Wrz 2015, 15:43

A do jakiej gry, CS? :) T barwy żółto-niebieskie to takie nawiązanie dla Ukrainy? :)



____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Informatyka ma tyle samo wspólnego z komputerami, co astronomia ma z teleskopami - Edsger Dijkstra restauracja poznań
Ostatnio edytowany przez danel, 23 Wrz 2015, 10:00, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
danel
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 02 Wrz 2015, 15:36
Miejscowość: Warszawa



Potrzebne logo lub herb dla drużyny

Postprzez markisor 04 Wrz 2015, 12:55

Kurczę, był gdzieś na necie fajny serwis gdzie się wstawiało ogłoszenie o jakąś grafikę, ludzie przygotowywali graficzki, wybierało się jedną z nich i jej twórca dostawał kasiorkę. Taka jakby licytacja prac graficznych na zlecenie, kojarzy ktoś może jak ten serwis się nazywał?
markisor
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 04 Wrz 2015, 12:32
Miejscowość: Koszalin / Amsterdam




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości