• Ogłoszenie:

pokaż swój pulpit :-)

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez mielko 17 Cze 2015, 15:05

A to mój, tapeta już stara, więc muszę coś w wakacje poszukać :D
Image






___________________________________________________________________________________________________________________________________
"Zawsze chciałem, żeby mój komputer był tak łatwy w użyciu jak mój telefon. Moje życzenie się spełniło, ponieważ już nie potrafię używać swojego telefonu." - Bjarne Stroustrup urządzenia gastronomiczne
Ostatnio edytowany przez mielko 02 Lip 2015, 13:49, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
mielko
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 17 Cze 2015, 14:56
Miejscowość: Katowice



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Robert 17 Cze 2015, 23:04

XMan 1 napisał(a):Nie czepiam się tylko doradzam :)
Źle zrozumiałeś, chodziło mi przykładowo:
http://up.programosy.pl/foto/windows_7.jpg

Image

lub w inny sposób.


Ale co Cię interesuje jak wygląda pulpit innych? Nie każdy musi mieć tak jak ty lubisz. A po to jest tyle miejsca by jak ktoś chce to mógł sobie ikonek dowalić nawet milion dwieście
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez CzarnyWrzesien 21 Cze 2015, 20:21

Podoba mi się tego gracza Creative post wyżej pulpit. Ok. a to mój :
Załączniki
CAM01136.jpg
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 05 Mar 2016, 21:25

Cześć. Pulpit z listopada 2015 roku z uruchomionym Winampem. Zmieniłem wielkość ikon aby były większe. Pozdrawiam.


Image
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Mój pulpit

Postprzez Jendrej 24 Kwi 2016, 17:43

pulpit-minis.png
To jest mój pulpit z telefonu. Używam SmartLaunchera + motyw 2012.

pulpit-pentiumek.png
A to klasyczny wygląd z Pentiumka do zabawy w masochistę. Po lewej programy użytkowe, po prawej "twórcze", w folderze "Gry 1" gry na Windowsa, w "Gry 2" na DOS-a.

P.S. Jest tu upośledzony BBCode, w którym nie można zmieniać rozmiaru obrazków wstawionych przez [img] :x
Awatar użytkownika
Jendrej
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 23 Kwi 2016, 18:31
Pochwały: 1



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 20 Paź 2016, 21:10

Cześć... Oto mój Pulpit z czerwca br.


Image
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 09 Kwi 2019, 16:50

Witam... Można by jakoś rozruszać ten skostniały temat, więc wrzucam swój screen.

Winamp i Pulpit ze stycznia 2017 roku.

Image


Pozdrowienia.
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez CzarnyWrzesien 01 Maj 2019, 20:32

Użytkowniku Desteran No tak średnio, średnio. Nawet bardzo srednio bym powiedział. takie 3/10. z tym co wkleiłeś.

ale za to ja wkleje moje z 2016 roku z 21 października. Jeśli mi się uda poprawnie to zrobić. bo już chyba zapomniałem jak się wkleja zdjęcie na forum ( ponieważ sporo czasu już upłynęło odkąd wiedziałem jak się wkleja.)
( ps. W związku, z tym , że już raz było moje tu w tym temacie to wkleje jeszcze raz tylko ).

Image
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 18 Wrz 2019, 11:30

Przecież tutaj nic nie widać. Czarny Wrzesień - beznadziejność to mało powiedziane. Zdjęcie zrobione w oddali od monitora, totalnie bez sensu, zniekształcone, słabej jakości i tylko 640x480p. Wiesz co to znaczy lepsza jakość? Znasz się na kalendarzu? Mamy przecież 2019 rok.

By the way... tutaj inny screen z mojej kolekcji.


Image
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez CzarnyWrzesien 18 Wrz 2019, 21:02

Co za trafna uwaga jak i szczera do bólu opinia, użytkowniku Desteran

Pozdrawiam !
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez tocnaza 01 Paź 2019, 17:30

Jestem nowy na forum.. zdjęcie z mojego biurka.

http://img2157.imagevenue.com/img.php?image=957462208_Pulpit_Win_Vista_Minimalement_122_356lo.jpg
tocnaza
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Paź 2019, 12:10



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 01 Lis 2020, 13:30

Screen z sierpnia 2018 - Moo Amp Skin.

Image
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Batan 13 Sty 2021, 15:02

Jako ze nowy jestem to od razu pokażę z czym przychodzę ;-)

Image
Batan
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 13 Sty 2021, 14:43



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 01 Wrz 2021, 17:50

Screen z czerwca 2019 roku. Tym razem wygląd z włączonym Aero Theme. Tapeta idealnie komponuje się z czarnym paskiem na dole. Windows Vista wygląda bardzo ładnie, 7-ka wcale nie jest taka wspaniała jak się o niej zwykle mówi.

Image
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Pokaż swój pulpit :-)

Postprzez Desteran 07 Paź 2021, 22:30

XMan 1 napisał(a):Ech...
Macie straszny syf/bałagan na pulpicie, nie ma się czym chwalić.


Skróty na Pulpicie są dlatego, bo korzystam z systemu w taki sposób od wielu lat. Dzięki temu mam łatwy dostęp do różnych gier i programów. Gdybym miał klikać po dodatkowych "utrudnieniach", to by mnie chyba pieron strzelił ze złości.

X-Man 1... mogę Cię zapewnić, że prawdziwego bałaganu to Ty jeszcze nie wiedziałeś. Minimalizm jest dobry, ale tylko do pewnego poziomu. Windows Vista to Windows, a nie jakiś Android albo nie wiadomo co.
Na nic się to wszystko zdało, bo królewnie było mało...

Tylko wielkie pieniądze otumaniły ludzi, szybki, łatwy zysk cały świat paskudzi.

Jeśli kombinujesz to radzisz sobie chłopie, właśnie dzięki temu jesteś na topie.

Matematycznie i szachowo szurnięty... po prostu taka cicha woda.

Student-konfident, niczym typowa kanalia, jemu niestraszne wirusy oraz Juwenalia.
Desteran
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 12 Mar 2012, 20:32



Poprzednia

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości