• Ogłoszenie:

Pogorszenie jakości w filmach

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Pogorszenie jakości w filmach

Postprzez zel 19 Paź 2008, 22:01

reklama
Przed chwilą odinstalowałem swoją starą paczkę kodeków (klite 3.97 chyba) bo filmy mi troszke zaczely ciac po wczorajszym padzie systemu. Zainstalowalem najnowsza paczke klite i pierwsze dwie rzeczy jakie mi sie rzucily w oczy to pogorszenie o cholernie duzo jakosci tych samych filmow i dzwieku w tychze. Mialem ladny, czysciutki obraz. Teraz mam pikselowata kupe, duzo ciemniejsza i beznadziejny dzwiek. Mozna cos z tym zrobic? ffd show sluzy mi do odtwarzania filmow, ale dam sobie reke uciac ze wczesniej nic w nim nie mieszalem. Po powrocie do tej samej paczki kodekow nic sie nie zmienia. Znajdzie sie na to jakas rada?

edit:
no kurcze no, bo teraz serial czy cos wyglada jak z kamery...
Ostatnio edytowany przez zel, 19 Paź 2008, 22:51, edytowano w sumie 1 raz
zel
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 18 Sty 2007, 01:18



Pogorszenie jakości w filmach

Postprzez Magik 19 Paź 2008, 22:51

hmmm

po wyrzuceniu instalki wypada przeczyscic system, jakims odkurzaczem do plikow i rejestru

ffdshow-->to jest problematyczny pakiet

wywal wsio, pzreczysc kompa rejestr i wrzuc

http://www.programosy.pl/program,combined-community-codec-pack.html
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Pogorszenie jakości w filmach

Postprzez zel 19 Paź 2008, 22:55

Aaa, juz ok, doszedlem do tego jak przywrocic lepszy obraz :)
Dla wszystkich, ktorzy pragna troche lepszej jakosci > w ustawieniach MPC > playback > output ustawic VMR9 :)
wszystko wyglada slicznie i o niebo lepiej :)
Magik dzieki rowniez :)
zel
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 18 Sty 2007, 01:18




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości