• Ogłoszenie:

podłączenie ps2 do internetu.

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Podłączenie PS2 do internetu.

Postprzez dawidpl 07 Sie 2007, 16:52

reklama
Niedawno zakupiłem oryginalne PS2. Chciałbym grać w gry przez internet, ale mam pytanie zarejestrowałem konsolę na stronie producenta(ps2registration.com) aby otrzymać "Network Access Disk" dostane go automatycznie pocztą, czy mam wypełnić jeszcze jakiś formularz ?

Ps. Kabel Ethernet to zwykły kabel internetowy ?
dawidpl
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 29 Maj 2007, 21:13



Postprzez Lukesh 07 Sie 2007, 17:20

Rejestrujesz sie tutaj: >>Klik<<. Podobno po ok 2 tygodniach przyślą Ci płytkę konfiguracyjną i instrukcje co i jak ... Mala wersja PS2 ma juz wbudowana sieciowke - majac duza wersje konsoli potrzebujesz 'network adaptor'.
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez dawidpl 07 Sie 2007, 21:57

No to kupa, pisze że mój "Network Access Code" jest już używany -.- a pska nowa :cry:
Co mam robić ?
dawidpl
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 29 Maj 2007, 21:13



Postprzez mroofek 15 Sie 2007, 01:08

Lukesh napisał(a):Rejestrujesz sie tutaj: >>Klik<<

ok ja sie zarejestrowałem i przydzielili mi mi "tymczasowe" konto ( może do czasu jak przyslą mi ta płytke :-| ) tyle, że jak podłaczyłem konsolke do netu i dałem "test connection" to w ogóle tego połączenia nie wykryło.
I teraz tak...

* po pierwsze: czy właściwie to podłaczam ( za pomocą kabla którym mam połączony router z laptopem i pc w domowej sieci)

* po drugie : próbowałem się podlączyc w skopiowanej pes6. czy na ps2 możliwe jest granie w ta gre na piracie bo na pc jak wiadomo nie da rady :wink:

* po trzecie: czy zakładająć ze juz wszystko bedzie dobrze podłączone można będzie normalnie przeglądać strony www za pomocą konsoli? pytam z czystej ciekawości bo w koncu od działania w necie mam kompa :wink:
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Re: podłączenie ps2 do internetu.

Postprzez adrianello 24 Lip 2009, 15:21

jak mam podlaczyc sie do internetu przez ps2 bo mam ochote grac w guitar hero metallica prosze potrzebuje pilna odpowiedz
adrianello
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 24 Lip 2009, 15:17



Pytanko

Postprzez PeLe14 09 Sie 2010, 11:31

Lukesh napisał(a):Rejestrujesz sie tutaj: >>Klik<<. Podobno po ok 2 tygodniach przyślą Ci płytkę konfiguracyjną i instrukcje co i jak ... Mala wersja PS2 ma juz wbudowana sieciowke - majac duza wersje konsoli potrzebujesz 'network adaptor'.


Po rejestracji odrazu oni wysyłają tą płyte?

Dodano Dzisiaj, 13:28:
pomoże ktoś?
PeLe14
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 09 Sie 2010, 11:28



Podłączenie ps2 do internetu.

Postprzez Kensei63 27 Sie 2010, 13:55

Rejestrujesz sie tutaj: >>Klik<<. Podobno po ok 2 tygodniach przyślą Ci płytkę konfiguracyjną i instrukcje co i jak ... Mala wersja PS2 ma juz wbudowana sieciowke - majac duza wersje konsoli potrzebujesz 'network adaptor'.


No jak to tutaj sie przeiez rejęstrujesz dopiero jak masz tą płytkę z network acces codem przecież. Jak i gdzie wysłać zapytanie o ten kod?
Kensei63
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Sie 2010, 13:41




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości