• Ogłoszenie:

Podłaczenie gitary elektrycznej do komputera jak ?

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Podłaczenie gitary elektrycznej do komputera jak ?

Postprzez michalek 10 Paź 2009, 16:44

reklama
WItam chcialem zapytac... kupilem sobie gitare elektryczna niestety nie stac mnie na wzmazniacz aktualnie.... chcialem zapytac jak podlaczyc ja do komputera ? i jakiego programu uzyc zebym mial efekty w glosnikach ?. tzn podlaczam wieże przez wejscie PHONE i zostaje mi tylko wejscie na mikrofon... czy da sie jakos przez to podlazyc gitarke ?? slyszalem ze jest taka mozliwosc

prosze o pomoc
Awatar użytkownika
michalek
~user
 
Posty: 1189
Dołączenie: 13 Gru 2006, 23:02
Miejscowość: ___Myślenice___
Pochwały: 5



Podłaczenie gitary elektrycznej do komputera jak ?

Postprzez michalek 10 Paź 2009, 21:12

WItam a w iec mam problem podlaczylem guitare pod mikrofon i dzialalo.... do poki nie wgralem programu amplitube 2 metal... od tej pory gitara pod wejsciem mik nie dziala... a gdy wlacze progtram to buczy glosno a jak dtkne struny toi buczy jakbym dotykal koncowki kabla :/
Awatar użytkownika
michalek
~user
 
Posty: 1189
Dołączenie: 13 Gru 2006, 23:02
Miejscowość: ___Myślenice___
Pochwały: 5



Podłaczenie gitary elektrycznej do komputera jak ?

Postprzez Sevven 11 Lip 2012, 04:35

Trafiłem tu przez google i specjalnie założyłem konto by odpowiedzieć na ten temat. Skoro ta strona jest dość wysoko w wynikach wyszukiwania to prosiłbym na odpowiedzenie na to pytanie z czystej przyzwoitości.
Dziękuje dobranoc
Sevven
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 11 Lip 2012, 04:33




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości