• Ogłoszenie:

poczta

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

poczta

Postprzez M.K. 10 Mar 2004, 20:09

reklama
Czy istnieje sposób na podgląd poczty z innego komputera?, czyli wejście poprzez połączenie internetowe do innego komputera i zobaczenie czy skopiowanie poczty.
Czy jest to możliwe?
M.K. :(
M.K.
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Mar 2004, 19:59



Postprzez Hopkins 10 Mar 2004, 22:21

a moze trochę dokładniej :?:
Awatar użytkownika
Hopkins
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 27 Sty 2004, 21:24
Miejscowość: Stargard



poczta

Postprzez M.K. 11 Mar 2004, 18:53

Chodzi oto, że gdy jestem w internecie poprzez modem , ktos może wejść do mojego kompa i np: podejrzeć moją pocztę a nawet zrobić kopię?
Czy to możliwe? Jeśli tak to w jaki sposób?
M.K.
M.K.
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Mar 2004, 19:59



Postprzez domi 12 Mar 2004, 10:04

jezeli an tym Ci zalezy to patrz na innych stronach bo wydaje mi sie ze to forum sluzy do innych rzeczy

takie jest moje zdanie
Awatar użytkownika
domi
~user
 
Posty: 527
Dołączenie: 27 Sty 2004, 21:26
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 49



bez tematu

Postprzez TOMASZ. 12 Mar 2004, 12:19

Teoretycznie jest to możliwe o czym piszesz ale z praktycznego punktu widzenia trudne do wykonania na odległość. Tak istnieje inna możliwość podglądu czyjejś poczty z innego komputera ale ta osoba musi przynajmniej raz zalogować się na danym komputerze. Np: Jesteś w kawiarence internetowej i otwierasz swoją pocztę. Wystarczy mi że będe znał twój login albo adres email i pocztę z tego komputera co otwierałeś pocztę w kawairence - ja jestem wstanie otworzyć i odgadnąć twoje hasło. Czasami ta metoda zawodzi i nawet mając te dane nie można otworzyć poczty komuś. :twisted: :twisted: TOMASZ

Ps. Nie proście mnie i nie pytajcie co to za metoda - bo i tak nikomu nie powiem :twisted: :twisted:
TOMASZ.
 



Postprzez -==KarpiO==- 12 Mar 2004, 15:49

ehh jak masz poczte na http to tylko wystarczy znac haslo i login!!(o ile zrozumialem dobrze twoj post)
-==KarpiO==-
 



poczta

Postprzez Gość 13 Mar 2004, 14:40

Dzięki za odpowiedzi.
Pytałem z ciekawości, bo ktoś zacytował teść z mojej poczty.
Prawdopodobnie był to przypadek.
M.K.
Gość
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hunain333 oraz 13 gości