• Ogłoszenie:

Plytka 8.5gb ma 8.1gb - jak nagrać grę 8.2 gb ?

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Plytka 8.5gb ma 8.1gb - jak nagrać grę 8.2 gb ?

Postprzez Krytek__ 03 Lis 2012, 14:42

reklama
Witam.. mam maly problem z nagraniem gry na xbox'a 360 otoz jak wiekszosc ludzi wie, gry na ta konsole maja przewaznie wielkosc ponad 8gb, wiec kupilem plytke 8.5gb dl verbatim.. problem w tym ze nie moge na niej nagrac nawet gry o wielkosci ~8.2gb poniewaz plytka ma ponoc tylko 8.15gb.. wiem ze to normalne ze plyta niema rownego 8.500gb ale widzialem nie raz "ciezsze" gry na takich samych plytach wiec mam pytanie.. jak mam nagrac gre na taka plytke ? prosze o odpowiedz.. prosze o nie odrzucanie mnie do innego watku poniewaz przeszukalem forum i znalazlem tylko jak zmienic .iso na .dvd i z lt2.0 na 3.0 a to juz wiem,
a jesli juz chcecie zamykac ten post to chociaz mi podajcie link do watku gdzie taki poradnik znajde.. z gory dziekuje
Krytek__
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Lis 2012, 14:10



Plytka 8.5gb ma 8.1gb - jak nagrać grę 8.2 gb ?

Postprzez fluid 03 Lis 2012, 17:46

Napisze tak żebyś zrozumiał DZIAŁ PORADNIKI PODDZIAL KONSOLE TEMAT O MODYFIKACJI NAGRYWARKI
dotarło?
Przestań zasmiecac forum i zacznij szukac.

Edit MaTi: Link do tego działu:
http://forum.programosy.pl/gry-pc-konsole-emulacja-vf45.html
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości