• Ogłoszenie:

Piosenka, w której występują słowa "diary" oraz "caroline".

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Piosenka, w której występują słowa "diary" oraz "caroline".

Postprzez Czerx 17 Lut 2009, 20:05

reklama
5 lat temu miałem na komputerze fajną piosenkę a dokładniej teledysk. Niestety zapomniałem jaki jest jej tytuł oraz wykonawca (tak szczerze to była piosenka od brata, więc nie zwracałem uwagi na tytuł i wykonawcę :P ). Pamiętam tylko, że w piosence, prawdopodobnie w tytule występował wyraz "Diary". To była jakaś miłosna piosenka. Grupa młodych murzynów w szkole średniej śpiewała o dziewczynie, która miała na imię Caroline. Następnie w teledysku owi murzyni występowali na scenie na jakimś koncercie, a ta dziewczyna ( Caroline ) siedziała na widowni i nie była za bardzo wzruszona tym, że wokaliści śpiewają o niej. Jacyś nauczyciele też tam występują ( jakaś straszna nauczycielka, która cały czas krzyczy <rotfl> ). Chyba na końcu na koncert przychodzą jacyś zawadiacy i zaczynają się bić z wykonawcami utworu. Teks brzmiał tak:
- "Caroline, Caroline ... coś tam coś tam ..... crash, crash crash. ..... coś tam ...... witch .... this man .... I gary go .... to ... coś tam five.
Caroline też była murzynką 8)

Myślę, że ktoś będzie na tyle chętny by mi pomóc :D
Czerx
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 17 Lut 2009, 19:11



Piosenka, w której występują słowa "diary" oraz "caroline".

Postprzez Filas 22 Lut 2009, 21:36

http://seek.sing365.com/advanced.html tutaj masz szukanie po frazie. Nie wiem, czy znajdziesz.
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości