• Ogłoszenie:

omijanie slotow na megaupload

Poradniki związane z Internetem i sieciami komputerowymi.

omijanie slotow na megaupload

Postprzez kajtekjr 02 Sie 2007, 13:46

reklama
kajtekjr napisał(a):Markowana instlacja Alexia Toolbar (MEGAUPLOAD 1.0)
By kajtekjr

Markowania instalacji Alexi (MEGAUPLOAD 1.0) w Internet Exploler. Więc do dzieła:

1. Uruchamiamy edytor rejestru poprzez Start>>Uruchom i wpisujemy to co na obrazku:

Image

2. Gdy uruchomimy zobaczymy edytor rejestru. Otwieramy folder [HKEY_LOCAL_MACHINE] na + jak na zdjecu..

Image

3. Pozniej otwieramy folder SOFTWARE:

Image

4. Nastepnie folder Microsoft:

Image

5. Pozniej folder Windows:

Image

6. Kolejny folder do otwarcia to CurrentVersion:

Image

7. Nastepnie folder InternetSettings:

Image

8. Przed ostatnim folderem do otwarcia jest 5.0:

Image

9. No i już ostatni folder do otwarcia to User Agent:

Image

10. Jeśli tutaj klucz nie istnieje to go dodajemy poprzez PPM>>Nowy>>Wartosc Ciagu i modyfikujemy go po przez PPM na domyslny tak jak na zdjecu:

Image

11. Wyskoczy okienko i wpisujemy w nim Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Alexa Toolbar; MEGAUPLOAD 1.0) jak na fotce:

Image

12. Klikamy na OK. i zamykamy wszystko. :D

13. Sposób NIE DZIAŁA tylko wtedy gdy wszystkie sloty zarezerwowane sa dla kont premium!

14. W razie problemów Image

ZABRANIA SIE KOPIOWANIA TEGO PORADNIKA NA INNYCH STRONACH BEZ WIEDZY kajtekjr !









Witam,
Jako, że naczytałem się już sporo o tym, że czasem markowana instalacja Alexii Toolbar działa niekorzystnie na firefoxa, toteż postanowiłem podzielić się sposobem, który w 100% nie sprawia problemów z tą przeglądarką, a zarazem jest łatwy i przyjemny.

1. Ściągamy i instalujemy wtyczkę: User Agent Switcher
2. Jeśli nie pojawił się przycisk na górnym pasku wchodzimy w Widok -> Paski Narzędzi Dostosuj, szukamy przycisku User Agent i przeciągamy go sobie na pasek.
3. Rozwijamy listę (małą strzałeczką przy przycisku) i wybieramy Options..
4. W zakładce User Agents wybieramy przeglądarkę Internet Explorer i naciskamy Edit.
5. W polach User Agent i App version wklejamy Cytat:
User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Alexa Toolbar; MEGAUPLOAD 1.0)

App Version 4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Alexa Toolbar; MEGAUPLOAD 1.0)


6. Zatwierdzamy zmiany... I właściwie to już koniec.
Za każdym razem gdy będziemy chcieli ściągnąć coś z megaupload.com klikamy na strzałeczkę przy przycisku, wybieramy IE i odpalamy link..

Do moderatorów: Jeśli temat jest w porządku można go przenieść do poradników, jeśli nie - niech leci do kosza..

Edit: Zmieniłem trochę wpisy w związku z nowym wymysłem MU (9.11.06)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Powróć do Internet/Sieci komputerowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość