• Ogłoszenie:

Odtwarzanie video ze ścieżką dźwiękową w osobnym pliku - mpc

Poradniki związane z obróbką audio i video, konwersja filmów i ścieżki dźwiękowej.

Odtwarzanie video ze ścieżką dźwiękową w osobnym pliku - mpc

Postprzez Robert 12 Gru 2010, 01:48

reklama
Image

Witam,

Poradnik z serii krótkich ale przydatnych.

Do tej operacji będzie nam potrzebny program: Media Player Classic bądź Media Player Classic Home Cinema.
Potrzebne nam jest też video i ścieżka dźwiękowa do niego dopasowana. Ścieżką dźwiękową może być zarówno plik MP3, Ac3 itp. Możemy sobie puścić piosenkę zamiast oryginalnego audio itd.

Sam proces jest banalny i można go wykonać na 2 sposoby:

Sposób 1:

1. Otwieramy nasz Media Player Classic

Image

2. Klimany na File -> Open File - skrót Ctrl+o

Image

3. W 1 okienku podajemy ścieżkę do naszego pliku video ,a w 2 okienku podajemy ścieżkę do naszego pliku audio

Image

4. Teraz wystarczy przełączyć audio z oryginalnego na nasz plik. W tym celu klikamy na zakładkę Play -> Audio i wybieramy naszą ścieżkę.

Image


Sposób 2:

1. Zmieniamy nazwę naszego pliku video i audio na taką samą

Image

2. Otwieramy nasz film w Media Player Classic

Image

3. Teraz wystarczy przełączyć audio z oryginalnego na nasz plik. W tym celu klikamy na zakładkę Play -> Audio i wybieramy naszą ścieżkę

Image

Voila. Zrobione.

**Poradnik napisany został przeze mnie dla Forum.Programosy.pl. Proszę o nie kopiowanie, lecz nie zabraniam zacytowania całości z podaniem źródła lub rozpowszechniania przez link.
Wszystkie screeny wykonałem sam. Zdjęcie na samym początku znalezione w internecie. Tekst został napisany w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie, nie wspomagałem się innymi publikacjami z internetu.


Pochwały przyznane za posta: 5
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Powróć do Obróbka audio i video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości