Strona 1 z 1

Nowy aktualny temat jak ipla nadal działa niepoprawnie -pod

PostWysłany: 10 Lis 2018, 20:02
przez Kowa1
W związku z nieprawnymi działaniami aministracji blokujacymi konstyucyjną swobodę wypowiedzi jetem przymuszonu do utworzenia kolenego tematu.

Nie wiem dlaczego administracja tego forum stara się to ukryć ( powiązania biznesowe ? patrz Ipla + konstyrukcja ( klikaj w pomarańczowe )) ale IPLA ( doświadczenia z dnia wczorajszego 09.11.2018r ) nadal działa niepoprawnie!

Aministratorska ściemnia

ToServeAndProtect napisał(a):jak odpowiadasz na temat sprzed lat to nie dziw się, że znika. takie posty są kasowane a tematy zamykane. kropka, tak jak ten


Temat był nadal aktywny a został zamkniętny po moim wpise w nadal aktywnym temacie i usunięciu mojego postu bezprawnie podobnie jak ponowiony preze mnie wpis ponieważ dotyczy on stanu faktycznego = obecnego w rzeczywistości na dzień 09.11.2018r a data z 2010 jest tylko dowodem na bierność i lekceważenie urzytkowników przez IPLA.

Dodatkowo zablokowanie nowego AKTUALNEGO! tematu zaraz po poście admnia ( zresztą fałszywym i nieprawdziwym ) i uniemożliwieni ustosunkowania się do odpowiedzi jest złamaniem zasad regulaminu forum.

Jeszcze raz zablokujcie, a nie daj borze usuńcie mój post, a spotkacie się z czynnikami zwerzchnimi tet a tet - dokumentacja jest soo witajcie w piekkle.

Nowy aktualny temat jak ipla nadal działa niepoprawnie -pod

PostWysłany: 10 Lis 2018, 23:21
przez ToServeAndProtect
skoro ipla działa niepoprawnie napisz to na forum lub do wsparcia ipli a nie na tym forum, które z iplą nie ma nic wspólnego


będziesz normalnie się zachowywać to nic się złego dziać nie będzie