• Ogłoszenie:

Nowy aktualny temat jak ipla nadal działa niepoprawnie -pod

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Nowy aktualny temat jak ipla nadal działa niepoprawnie -pod

Postprzez Kowa1 10 Lis 2018, 20:02

reklama
W związku z nieprawnymi działaniami aministracji blokujacymi konstyucyjną swobodę wypowiedzi jetem przymuszonu do utworzenia kolenego tematu.

Nie wiem dlaczego administracja tego forum stara się to ukryć ( powiązania biznesowe ? patrz Ipla + konstyrukcja ( klikaj w pomarańczowe )) ale IPLA ( doświadczenia z dnia wczorajszego 09.11.2018r ) nadal działa niepoprawnie!

Aministratorska ściemnia

ToServeAndProtect napisał(a):jak odpowiadasz na temat sprzed lat to nie dziw się, że znika. takie posty są kasowane a tematy zamykane. kropka, tak jak ten


Temat był nadal aktywny a został zamkniętny po moim wpise w nadal aktywnym temacie i usunięciu mojego postu bezprawnie podobnie jak ponowiony preze mnie wpis ponieważ dotyczy on stanu faktycznego = obecnego w rzeczywistości na dzień 09.11.2018r a data z 2010 jest tylko dowodem na bierność i lekceważenie urzytkowników przez IPLA.

Dodatkowo zablokowanie nowego AKTUALNEGO! tematu zaraz po poście admnia ( zresztą fałszywym i nieprawdziwym ) i uniemożliwieni ustosunkowania się do odpowiedzi jest złamaniem zasad regulaminu forum.

Jeszcze raz zablokujcie, a nie daj borze usuńcie mój post, a spotkacie się z czynnikami zwerzchnimi tet a tet - dokumentacja jest soo witajcie w piekkle.
Kowa1
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 10 Lis 2018, 11:24



Nowy aktualny temat jak ipla nadal działa niepoprawnie -pod

Postprzez ToServeAndProtect 10 Lis 2018, 23:21

skoro ipla działa niepoprawnie napisz to na forum lub do wsparcia ipli a nie na tym forum, które z iplą nie ma nic wspólnego


będziesz normalnie się zachowywać to nic się złego dziać nie będzie
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości