• Ogłoszenie:

nie moge zainstalować programów do oglądania filmów.

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Nie moge zainstalować programów do oglądania filmów.

Postprzez Kemuel 09 Kwi 2006, 18:39

reklama
zrobiłem właśnie nową instalkę windowsa XP profesional u mojego znajomego na komputerze , po zainstalowaniu zaczołem instalować subedita oraz vplyera i inne i po zainstalowaniu wszystkich wyskakuje mi komunikat z x w kółeczku " bibliteka nie zarejestrowana" i wówczas nie mogę nic zrobić w tych programikach.
O co tu chodzi na moim kompie każda instalka działa prawidłowo filmy mogę oglądać bez problemu
z góry dzięki za pomoc

[ Dodano: Dzisiaj o 19:27 ]
chyba nikt nie rozwiązał tej zagadki - a mi się udało - metodą prób i błedów
chodzi dokładnie o zainstalowaną wersję windows media player
w zależności od wersji programu do odtwarzania filmów
ja miałem zainstalowaną wersję wpm niższą niż 10 a po zainstalowaniu jej, problem zniknoł - TO PORADA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY SPOTKALI SIĘ Z TAKIM PROBLEMEM JAK U MNIE
sprawdźcie i zaktualizujcie wersję WMP na nowszą oraz directshow
zaktualizujecie powyższe a problem zniknie
pozdrawiam
Pozdrawiam Wszystkich
Kemuel
Awatar użytkownika
Kemuel
~user
 
Posty: 358
Dołączenie: 15 Mar 2006, 22:14
Miejscowość: G-D



Nie moge zainstalować programów do oglądania filmów.

Postprzez hfdr3 12 Wrz 2024, 23:39

Digital platforms often host a wide range of legacy and classic games that might no longer be available through physical retail channels. This access is particularly valuable for gamers who wish to revisit nostalgic titles or explore games from earlier eras of gaming. Many digital stores curate collections of classic games, often with enhanced compatibility and updated features download pc games, making it easier to experience or rediscover older games that have become harder to find in physical form.
hfdr3
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 14 Lip 2023, 12:27




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości